avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1982 soluții astăzi
Forum Activitate florentina spiridon

Activitate florentina spiridon

Răspuns la discuția caut avocat
sunt din prohova. m-ar interesa cineva din zona ploiesti sau bucuresti
Discuție caut avocat
caut urgent av. specializat in drept comercial si cu experienta in rezolvarea litigiilor cu firma de leasing
caut urgent avocat cu experienta in rezolvarea litigiilor cu firma de leasing si(sau) cu experienta in demararea procedurii de insolventa sau faliment.de preferat prahova(ploiesti)sau bucuresti.astept raspuns pe forum sau la0756056334.multumesc
CU ACEIASI SITUATIE MA CONFRUNT SI EU. LA BANCA(ALTA)MI-AU CERUT STATUL DE SALARII VIZAT DE ITM.PANA L-AM DUS EU BANCA A OPERAT DEJA POPRIREA CATRE FISC.SUNT OBLIGATI IN CONTEXTUL ACTUAL SA LE OPEREZE IMEDIAT.TOTUL SE FACE DIN CENTRALA(BUCURESTI).CUM VA INTRA BANI ,CUM II IA FISCUL.INAINTE POPRIREA SE FACEA LA INCHIDEREA ZILEI BANCARE, (10 SEARA), ACUM NU. SE FACE IMEDIAT CE INTRA BANII SAU SE INREGISTREAZA POPRIREA
Răspuns la discuția procedura de insolventa
multumesc tuturor pt. raspunsuri
Răspuns la discuția procedura de insolventa
inca nu s-a reziliat contractul de leasing.dar nu vor sa reesaloneze reziduala la una pana nu achit restantele.cat ar dura procedura de demarare a insolventei
am un srl cu activitate efectiva de 2 ani cu obiect de activitate transportul.cum nimic nu mai merge, am acumulat datorii la firma de leasing,iar acestia vor sa ne rezilieze contractele(avem 2) .am auzit ca daca demarezi procedura de insolventa firma de leasing nu poate sa-ti ia masinile.as vrea sa stiu daca este adevarat si care ar fi pasii pt. demararea insolventei.ce avantaje si ce dezavantaje exista
Răspuns la discuția recuperare tva
multumesc pt recomandari
Răspuns la discuția recuperare tva
daca bonul nu contine datele mele ca si cumparator dar pt acesta se intocmeste o nota de receptie este valabil?.Am o firma de transport de marfuri si utilizam f. mult carburant alimentand direct de la peco. pt fiecare bon intocmesc n.i.r .pot deduce tva indiferent de suma inscrisa pe bon?vreau sa cer rambursare tva si nu as vrea sa am probleme.multumesc pt raspuns
Răspuns la discuția recuperare tva
multumesc pt raspuns.