avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 847 soluții astăzi
Forum Activitate mariana genoiu

Activitate mariana genoiu

Ce documente trebuie sa depun la ONRC pentru actualizare date asociat/administrator unic?
Ciudat ca cele mai multe persoane cu handicap de orice fel sunt cele in varsta ( asa cred eu ) iar persoana din familie , respectiv un copil , care are grija de persoana cu handicap sa fie incadrata la =niciuna=
Handicap accentuat. Si nu am nici un fel de decizie.
Buna ziua . Pentru a completa online pe dgas.ro Stimulente Financiare am a rublica la care nu siu sa o completez, respectiv :
-niciuna/ curator/ parinte adoptiv/ parinte natural/ tutore.
Eu fiind fiica nu stiu unde ma incadrez.Astept un raspuns de la dvs. Multumesc anticipat
Răspuns la discuția certificat grad handicap
Multumesc pentru raspuns. Oare are drept si de insotitor permanent ea nefiind apta sa aiba grija singura de ea?
Buna ziua . Mama a fost incadrata in grad de handicap accentuat. as dori sa stiu care sunt beneficiile de care poate benificia,
Buna ziua.
Am si eu un prieten care vrea sa se asigure medical si sa obtina cardul de sanatate dar nu stim care sunt pasi pe care trebuie sa ii urmam.
Daca imi poate da cineva un sfat multumesc anticipat
As dori sa stiu daca anul acesta se mai face evaluarea de catre un evoluator autorizat ANEVAR sau doar cu bilantul 2017. Mentionez ca anul acesta trec cei 3 ani de la ultima evoluare.Multumesc
As dori sa stiu daca anul acesta se mai face evaluarea de catre un evoluator autorizat ANEVAR sau doar cu bilantul 2017. Mentionez ca anul acesta trec cei 3 ani de la ultima evoluare.Multumesc
Răspuns la discuția sccesiune
multumesc