Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sccesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sccesiune

Buna ziua.O intrbare am. Sa dezbatut succesiunea dupa decesul tatalui meu.Vreau sa stiu daca notariatul la care sa dezbatut aceasta era sau nu obligat sa o inscrie in cartea funciara. Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc
Doar daca aveati documentatia cadastrala facuta si ati prezentat-o la succesiune.