avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 910 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters156526

Activitate ContSters156526

Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Va sfatuiesc sa nu mai trimiteti sintezele nimanui, pentru ca veti incalca dreptul de autor.

Eu m-am lasat cuprinsa de bucuria ca va pot ajuta si pe voi, asa cum cineva m-a ajutat pe mine cand mi-a trimis aceste sinteze, incat nu am bagat de seama ca trimiterea acestora constituie o incalcare a legii.
De acum nu voi mai trimite sinteze si sper ca acest lucru sa fie inteles si respectat si de alti membri .
Imi cer scuze fata de cei care au fost deranjati de transmiterea lor.
Forumul avocat net, imbina bunul simt cu utilitatea , rabdarea si intelegerea. Felicitari pentru realizatorii acestui forum!
Aceeasi problema am avut-o si eu si am remediat-o. De vina erau cookie-urile. Stergeti-le si nu veti mai avea nici o problema.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
rezultatele contestatiilor suceava au fost puse intr-o pagina word 2007. Cei care au word 2003 nu o pot vizualiza.

Va trebuie un program de compatibilitate. Il gasiti aici: [ link extern ]
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
aryana ti-am trimis sintezele.

marco felicitarii!!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2011
Multumesc frumos.


Am trimis sintezele.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Am trimis sintezele.

FELICITARI BAMBRYO!!!
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
Daca te referi la aceste carti: [ link extern ]

Parte teoretica nu am gasit decat la OEPA. Am acasa cartea cumparata OEPA si Procedura Civila. La procedura sunt numai subiectele rezolvat. Nu e nici o parte teoretica. Nu stiu la celelalte.
Pensia de intretinere se datoreaza copilului pana la varsta de 18 ani sau si dupa aceasta varsta daca isi continua studiile.

Da, il puteti chema pe tatal dumneavoastra in instanta, putand fi obligat la platirea pensiei de intretinere.
Răspuns la discuția Admitere Barou 2010
da sunt aceleasi. O colega de pe forum le-a transcris.