avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1055 soluții astăzi
Forum Activitate melinda24

Activitate melinda24

este axact ceea ce am facut deja,dupa cum vad mi se pare ca sa linistit, va multumesc foarte mult pentru disponibilitate
Buna seara!!!am nevoie urgent de cineva care ma poate ajuta cu niste sfaturi,eu am o sora de 15 ani care de cateva luni a cunoscut un baiat care are 22 de ani,problema este ca acest baiat a facuto sa fuga noptile de acasa si dupa ce noi am descoperit ca ea avea un iubit l-am invitat sa stam de vorba dar el a refuzat zicand ca el nu are nevoie de acordul nimanui sa stea cu ea si ca nu il intereseaza pareria nimanui,parinti mei sau suparat si iau zis lui sora mea ca nu mai are ce cauta cu el dupa care acest baiat a inceput sa sune continu pe telefonu de acasa zicand ca el o va lua si o va duce departe de noi,dupa foarte multe certuri sora mea acum vrea sa fuga de acasa pentru a sta cu el,va rog foarte frumos datimi un consiliu ce as putea face ca acest baiat sa nu o mai influenteze ,imi cer mii de scuze pentru scrisul meu ...
buna seara!as dori sa stiu ce trebuie sa fac in legatura cu actele pentru un minor de 16 ani fratele meu care este in romania iar eu in italia,aceest lucru lam decis pentru ca a inceput sa o ia pe drumuri gresite din cauza prieteniilor si parinti mei nu reusesc sa il faca sa se linisteasca si mam gandit ca daca il aduc la mine celputin eu sunt mereu cu el acasa, va rog frumos datimi un consiliu de ce am nevoie ca sa il pot aduce???
Răspuns la discuția amenzile neplatite...
Va multumesc din tot sufletul am reusit sa rezolv,mia fost de de ajutor sfatul va multumesc din suflet.
buna ziua!in primul rand vreau sa imi cer scuze daca am greseli de ortografie, am o nelamurire in legatura cu amenzile neplatite sunt de foarte mult timp plecata din tara si am o amende de platit nu stiu suma care trebuie sa o platesc si nici unde sau cum trebuie sa procedez ma poate ajuta careva intr-un mod sau altul imi este de ajuns si un sfat cine ma poate sfatui... va multumesc...:help: