avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 529 soluții astăzi
Forum Activitate jeny36

Activitate jeny36

Buna! am divortat anul trecut,2010,in decembrie,in martie 2011 am primit o comunicare prin posta cu hotararea de divort.Toate bune doar ca,atunci cand am fost la politie sa-mi schimb buletinul ,acea hotarare de divort nu a fost valabila pentru ca nu era definitiva si irevocabila.Ce trebuie sa fac in continuare pentru a avea o hotarare definitiva si irevocabila?Va multumesc anticipat :vishenka:
Răspuns la discuția divort
va multumesc!!:D Unde pot sa depun aceasta cerere?
Discuție divort
buna! As dori sa stiu cand voi primi hotararea judecatoreasca dupa incheierea divortului.Specific ca,ultima infatisare,a fost pe 12 decembrie 2010.Va multumesc anticipat:D
Discuție divort
buna! Am urmatoarea infatisare la tribunal pe data de 14 decembrie dar nu stiu la ce ora si ce camera.Cum pot afla asta? Va multumesc anticipat
Răspuns la discuția divort cu copii
multumesc
Răspuns la discuția divort cu copii
multumesc pentru raspuns :D o zi buna sa aveti
Discuție divort cu copii
buna! La prima infatisare la tribunal,doamna judecatoarea mi-a spus sa formulez pentru data viitoare cateva intrebari pentru interogatoriul sotului meu si sotul meu sa se prezinte la interogatoriu inainte de data stabilita pentru a da raspunsurile.Dar nu am inteles.... trebuie sa depun la dosar aceste intrebari si el sa se prezinte...unde? va multumesc anticipat