Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

buna! Am urmatoarea infatisare la tribunal pe data de 14 decembrie dar nu stiu la ce ora si ce camera.Cum pot afla asta? Va multumesc anticipat
intreaba-ti avocatul...:thumbup: sau pe internet pe portalul instantelor de judecata...:yes:
Dca ati primit citatie, scrie acolo, iar daca nu verificati
la arhiva instantei, inclusiv prin telefon