avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Activitate mutufast

Activitate mutufast

Răspuns la discuția cazier auto
tocmai asta eproblema ca sofer ma angajez pot sal cer pe ultimu an
Discuție cazier auto
da se poate cere pe o anumita perioada sa zicem de exemplu ultimu an cazier auto mi sa cerut la angajare dar acum un an am avut accident si vreau sal cer sa zicem cu un an in urma
Discuție cazier auto
ce apare in cazieru auto si cat timp ramane scris in el pentru ca mia cerut o firma la angajare eu am avut un accident acum un an si vreau sa stiu daca apare dar pot sal cer numai pe o anumita perioada de exemplu ultimu an
Răspuns la discuția reabilitare
am fost azi sa scot cazier si nu mi la dat mia zis sa vin marti sal iau de la ghiseu cea ce inseamna ca inca este patat am intrebat si mia zis ca daca intre timp nam mai cerut eliberarea cazierului nau operat in el dar daca este cum zic eu mil da curat se poate asa cum miau zis va multumesc
Răspuns la discuția reabilitare
am fost si mi sa zis sa revin marti asta insemnand ca cazierul este tot patat ce trebuie sa fac va rog multumesc mult
Discuție reabilitare
am primit pedeapsa de 1 an inchsoare pentru savarsirea infractiuni de furt calificat. in baza art. 81 cod penal dispune suspendareaconditionata a executarii pedepsei pe durata termenului de incercare prev. de art. 82 cod penal - 3 ani . a ramas devinitva cu data de 15.05.2007 cand se face reabilitare si daca trebuie sa o fac eu va multumesc ast. raspuns
Discuție reabilitare
cum se calculeza 1an cu suspendare si 3 de incercare in privinta reabilitari
am primit pedeapsa de un an cu suspendare si trei de incercare dupa cati ani pot face reabilitarea rog raspuns urgent multumesc dar cati ani trebuie sa treaca eu am luat pedeapsa in 2007 cand ma pot reabilita pentru infactiunea de furt calificat