avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 669 soluții astăzi
Forum Activitate alexandru36

Activitate alexandru36

Răspuns la discuția program vizitare minor
nu intelegeti un lucru eu nu sunt in rel conflictuala cu fosta,ea este.si daca vine la mine asa cum a hotarat instanta ,pe mine nu ma intereseaza pers ei ci coplul.ce a fost intre mine si ea a fost,eu chiar incerc sa imi refac viata este dreptul meu.prin urmare eu am ingropat securea razboiului demult.
Răspuns la discuția program vizitare minor
mama trebuie sa vina impreuna cu minora respectiv fica mea n domiciliul meu
martonze gresesti vb despre dreptul copilului de a avea relatii personale cu tatal cat si cu rudele de gradul 1.

in urma cu ceva timp am castigat in instanta pt programul vizitare minor.concubina trebuia sa vina impreuna cu micuta la mine.aceasta a facut apel atacand hotarare jucatoreasca data de fond.dar nici de aceasta data nu a avut noroc pt ca nstanta a decis ca acest apel este nefontat.si a respins apelulleste solutie definitiva .As dori sa stiu daca concubina este obligata sa vina la mine impreuna cu micuta.
Discuție lavanda
doresc sa infiintez o cultura de Lavanda.problema este unde vand lavanda???ma poate ajuta cineva??????
Buna ziua,doresc sa depun o cerere pt custodia copilului.Doresc sa fiu informat ce sanse as avea eu ca tata sa obtin aceasta custodie.Tin sa mentionez ca mama copilului a renuntat la concediul pt cresterea copilului,aceasta lucreaza de dimineata pana seara,prin urmare de educatia copilului se ocupa mama acesteia.Eu am un loc de munca care imi permite sa imi petrec mai mult timp cu copilul,si am conditii mai bune pt educarea si crestere micutei.Iar in momentul de fata,mama copilului nu imi mai da voie sa va vizitez copilul decat in prezenta ei.adica seara de la 19 la 20:30.