avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 900 soluții astăzi
Forum Activitate sim1ona

Activitate sim1ona

Răspuns la discuția salarizare
Buna ziua in contract scrie referent agent agricol gr 2,multumesc
Discuție salarizare
Buna ziua sunt angajata in cadrul unei primarii din data de 25.03.2016 pe functia de referent agent agricol functie contractuala,am 7 ani vechime ,studii superioare necorespunzatoare postului si iau salariul minim pe economie adica 973 in luna ianuarie,acum m-i sa dat dispozitie de gestionar ,vreau sa stiu daca sunt platita corespunzator mai ales ca pentru gestionar nu m-i se da nimic in plus(am doi copii in intretinere+sot) va multumesc
buma ziua a-si dori daca se poate sa-mi spuneti daca o Interprindere individuala cu profil agricol si cresterea animalelor poate participa la licitatia imasului comunal la concurenta cu o asociatie de crescatori de animale ,ambele din aceeiasi localitate ,in conformitate cu legea 214/2011 care inca nu are norme metodologice de aplicare multumesc
Răspuns la discuția Indemnizatie de somaj
adresa este simona_gabi78@yahoo.com multumesc
Răspuns la discuția Indemnizatie de somaj
in aceasta perioada nu am fost angajata nicaieri,tocmai de aceea ceio de la somaj au zis caci nu exista continuitate va multumesc mult
Buna ziua am si eu o inrebare.In perioada01-10-2008 -30-07-2010 am fost in cresterea copilului iar din27-09 2110pana in 30-08-2011 am lucrat a-si dori sa stiu daca beneficiez de somaj .Va multumesc