avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1161 soluții astăzi
Forum Activitate calinamalia

Activitate calinamalia

asa o fi,dar pe mine ma intereseaza dc mi-a dat bine banii de 750lei la salariu de 1000lei bani pe care ii luam in mina.la cit aveam dreptu sa iau ?cine a avut dreptate eu sau angajatorul??eu i-am zis ca nu mi a dat bine dar nici nu m a lamurit
Răspuns la discuția cit trebui sa iau??
la semnarea contractului am avut trecute 21 zile concediu,nu sa mai modificat nimik si nici nu am mai semnat nimik din 2006 pina in 2011
Răspuns la discuția cit trebui sa iau??
sunt angajata in firma respesctiva din 2006 pina anul acesta pe 15 sept 2011.salariu de baza este minim pe economie .nu stiu sigur dc 804 iar in mina am luat pina pe 15 aug 1000lei iar pina pe 15 sept 1200lei.multumesc din suflet ca a ti reusit sa imi acordati atentia asuprea subiectului meu
mi am dat demisia pe 15 sept 2011 de la o SC,nu am primit anul acesta banii pe concediu si nici zile de concediu nu am luat,imi puteti spune si mie cam ce suma ar trebui sa imi dea pe concediu??pina la jumatatea lunii aug am avut salariu de 1000 lei iar o luna am luat 1200lei.
am un salariu de 1000 lei bani in mina ,la un concediu de 21 zile ce bani ar trebui sa imi ofere angajatorul??precizez ca la salariu mentionat mai sus am primit suma de 750 lei .va rog sa ma lamuriti si pe mine cam la ce suma am dreptu? multumesc
are voie sa ma scoata lipsa la stoc de mag dc eu nu am luat nici un stoc in primire??si dc ma scot lipsa eu ce pot face?