avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Activitate fulguta

Activitate fulguta

Discuție Credit
Persoana cu handicap pot lua credit pentru a trage gaz în locuința?
inainte de casatorie detineam un imobil(uzufruct viager-tata),dupa un anumit nr.de ani de casnicie si decesul tatei s-a facut un schimb imobil pentru apartament,in procente 75% valoare imobilul detinut de mine si 25% diferenta pentru apartament,acum suntem in divort si as dori sa stiu cum se imparte apartamentul
am 50 ani si cam 27 ani munca care ar fi valoarea pensiei de invaliditate grad trei?
pensionar invaliditate gradul trei cate ore pe zi are voie sa se angajeze
daca am diabet si nu sunt asigurata am dreptul la insulina gratuit?
Răspuns la discuția salariu
Multumesc frumos
Răspuns la discuția salariu
Incetarea contractul de munca s-a facut in temeiul art.65(1)din Codul Muncii desfiintarea locului de munca din motive economice
Răspuns la discuția salariu
Firma la care am lucrat nefiind in localitatea mea de domiciliu dialogam mai greu, la telefon nu ne raspunde decat contabila care nu stie cand se vor achita salariile,cat despre tabelul creditorilor chiar nu ne da nimeni nici o informatie
Răspuns la discuția salariu
ianuarie, februarie si 15 zile din lina martie din cate am inteles firma se afla in insolventa
Discuție salariu
Am fost dat in somaj dar nu am primit drepturile salariale pentru doua luni si jumatate si nici un raspuns clar daca-i voi primi si cand.Ce trebuie sa fac?