avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Activitate camyy2012

Activitate camyy2012

Răspuns la discuția Firma de recuperatori
nu scrie nimica numai de taxa de reziliere
Răspuns la discuția Firma de recuperatori
de la firma de recuperatori scrie ca penalizarile cresc de la o zi la alta da nu scrie cu cat
Răspuns la discuția Firma de recuperatori
cu tot cu taxa de reziliere am atata 500 ron
Buna ziua.am la o firma de recuperatori un fost abonament din 2009,mai aveam de platit suma de aprox 500ron,pana acum 2 luni mia tot venit acasa tot felu de harti sa platesc ca daca nu ma executa silit sau ma dau in judecata,chestia era ca am vrut sa platesc da nu si dobanda lor fiind de 2200ron cu tot cu abonamentul.ce pot eu sa fac in aceasta stiuatie?ce mi se poate intampla?
buna ziua.am primit o scrisoare de la o firma de recuperatori ca ma convoaca la concilierea directa la sediul lor din bucuresti,eu sunt din baia mare nu am avut posibilitatea de a ma prezenta la ei la sediu.daca nu mam prezentat la sediul lor ei ce pot sa faca mai departe pentru a putea sa isi recupereze bani care mai am eu de achitat adica suma de 2.543.01.
Discuție banca itm-uri?
Buna ziua.Am si eu o intrebare.La noi in baia mare a venit o firma care da credit ,am sunat ieri la numarul respectiv luat din ziar si mia zis in felul urmator ca ei sunt o banca itm si am zis ok.pe mine ma intereseaza daca ei te cauta in baza de rau plasniciX-(am avut un credit care ma bagat in baza de date cu 180 de zile de rau plasnic .#-o va rog un raspuns.daca te cauta in baza de data de rau plasnic.