Forum Discuţii juridice Executare silită firma de recuperatori
Discuție deschisă în Executare silită

firma de recuperatori

buna ziua.am primit o scrisoare de la o firma de recuperatori ca ma convoaca la concilierea directa la sediul lor din bucuresti,eu sunt din baia mare nu am avut posibilitatea de a ma prezenta la ei la sediu.daca nu mam prezentat la sediul lor ei ce pot sa faca mai departe pentru a putea sa isi recupereze bani care mai am eu de achitat adica suma de 2.543.01.
NU ati precizat cioncret natura sumei de recuperat
Teoretic daca ati fost convocat la conciliere ,nu ati dat curs,exista posibilitatea ca firma de recuperari sa desfasoare etapele si procedura legala de executarea supra bunurilor dvs in evidenta mobile/imobile/conturi drepturi salariale prezente si viitoare pana la concurenta debitului neachitat in termenul stabilit