avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 951 soluții astăzi
Forum Activitate PAMELUS

Activitate PAMELUS

va rog frumos sa ma jutati,am o intrebare,la o prietena sotul ia furat telefonul si ia copiat toate convorbirile,ea vrea sa divorteze de el si el o ameninta ca are copiate toate mesajele si convorbirile de pe mesenger de pe facebook si el vrea sa le arata in instanta, vrea sa le dea ca probe,dar el lea furat fara permisiunea ei.Eu stiu ca exista lege si nu ai voie sa faci asa ceva,va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns
Răspuns la discuția Datorie finante
VA MULTUMESC FRUMOS PENTRU RASPUNS,as dori sa stiu pot plati doar DEBITUL?
Discuție Datorie finante
buna ziua ,ma numesc Petronela,si am o intrebare la dv.,am o datorie de 5500 lei la finante dar am o dobanda de 10000lei in 5 ani,spunti-mi cum pot plati doar datoria,pentru ca dobanda este fff mare,am fost in audienta la finante in Timisoara,si am cerut o recalculare a dobanzii,sa platesc mai putina bobanda,se poate???exista vreo sansa,sa pot plati la finante datoria,fara dobanda,sau macar jumatate din dobanda.Va rog frumos sa ma ajutati,astept un raspuns de la dv.,as vrea sa platesc datoria,dobanda este fff mare,am proprire pe conturi,va rog frumos din suflet,va multumesc frumos,astept un raspuns de la dv.pe adresa mea de E-mail
BUNA SEARA
am sii eu o intrebare ptr cine este in masura sa-mi raspunda Unde trebuie sa ma adresez ptr .plata alocatiei europene dupa complectarea formularului E411 daca EU, lucreaz in Germania cu acte in regula,ASISTENTA MEDICALA .Pot beneficia copilul de alocatie europeana???