Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Datorie finante
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Datorie finante

buna ziua ,ma numesc Petronela,si am o intrebare la dv.,am o datorie de 5500 lei la finante dar am o dobanda de 10000lei in 5 ani,spunti-mi cum pot plati doar datoria,pentru ca dobanda este fff mare,am fost in audienta la finante in Timisoara,si am cerut o recalculare a dobanzii,sa platesc mai putina bobanda,se poate???exista vreo sansa,sa pot plati la finante datoria,fara dobanda,sau macar jumatate din dobanda.Va rog frumos sa ma ajutati,astept un raspuns de la dv.,as vrea sa platesc datoria,dobanda este fff mare,am proprire pe conturi,va rog frumos din suflet,va multumesc frumos,astept un raspuns de la dv.pe adresa mea de E-mail
Buna seara,
Se poate plati debitul, macar sa nu mai curga majorarile.
Pana la urma trebuie sa achitati si accesoriile( dobanzi si majorari), nu cred sa va scuteasca cineva de ele.
Incercati si faceti o cerere de esalonare.
VA MULTUMESC FRUMOS PENTRU RASPUNS,as dori sa stiu pot plati doar DEBITUL?
Buna ziua,
Da puteti plati doar debitul, ca sa nu mai curga acccesoriile.