avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 851 soluții astăzi
Forum Activitate diacouroxy

Activitate diacouroxy

buna seara.
am o problema cu fostul sot am terminat divortul de un an din care impreuna avem si fetita de doi ani.La divort tribunalul mia incrediintato mie cu hotarare definitiva si irevocabila.eu de la divort ii duc fata sa o vada de 2 ori pe luna de ceva timp a inceput sa imi trimita scrisori cu amenintari tipu ca arunca cu acid pe mine nu mam dus inca la polizie dar inainte sa o fac as vrea sa stiu daca POT FACE CEVA IN PRIVINTA FETEI CA TRIBUNALUL SA II IA LUI DREPTUL DE TATA SI DE A O VEDEA.va multumesc anticipat.
Răspuns la discuția succesiune si taxa de mostenire
am uitat sa va intreb ceva important cum eu nu sant in tara si nu cunosc costurile din tara cumva imi puteti spune daca toate cheltuielile pentru succesiune ma pot costa mai mult de o mie euro.va multumesc anticipat
Răspuns la discuția succesiune si taxa de mostenire
va multumesc foarte mult pt raspuns
am si eu o intrebare tatal meu a decedat in urma cu 11 anii locuinta in care am crescut noi este inca pe numele bunicilor si ei decedati sa zicem ca nu sa facut succesiune acum noi adica santem 3 frati am vrea sa ne cerem drepturile.dar tatal nostru avea si el 3 frati din care copii lor si 2 frati sigur vor si ei avere .intrebarea mea care este sa merg la un notar sa cer o consultatie sau direct un avocat