avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1638 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters268112

Activitate ContSters268112

Răspuns la discuția card de credit
nu este card de debit...este un card de credit facut la tbi credit.practic sunt banii bancii si de cate ori il folosesc ma imprumut de la ei...cum ar putea sa puna poprire pe asa ceva...
Discuție card de credit
am un card de credit din acela de 3 salarii.practic de fiecare data cand il folosesc ma imprumut de la banca.intrebarea mea e daca in cazul in care am datorii la finante se poate pune poprire pe acest card de credit?
indeplinesc toate conditiile pentru a obtine cetatenia maghiara mai putin cea cu cazierul.am o condamnare cu suspendare.unii spun ca iti cer caziarul altii ca nu...poate ma puteti ajuta.multumesc
daca ma poate ajuta cineva sa-mi spuna in cat timp de cand semnezi contractul de credit banca raporteaza la biroul de credit?multumesc
Răspuns la discuția poprire conturi
am uitat sa zic ca poprirea a fost a celor de la finante...acum 2 ani de zile...intrebarea e la cat timp pun poprire pe cont din momentul in care il deschid?adica undeva pe vineri trebuie sa mi se vireze banii in cont pe care bineinteles o sa-i retrag numerar in acea zi...sper sa nu am poprire pana atunci sau chiar in ziua respectiva...multumesc
Discuție poprire conturi
acum 2 ani de zile mi s-a pus poprire pe un card la brd care era pe 0...nu am platit restanta si aztazi am depus actele pt un credit la cec bank..odata cu cererea de credit mi s-a spus ca trebuie sa imi deschid un cont la ei in eventualitatea aprobarii sa poate sa-mi vireze banii...exista posibilitatea ca in decurs de o saptamana pana am un raspus si probabil banii in cont finantele sa-mi puna poprire si pe acest cont de la cec?multumesc