avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1649 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Obtinere cetatenie maghiara
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Obtinere cetatenie maghiara

indeplinesc toate conditiile pentru a obtine cetatenia maghiara mai putin cea cu cazierul.am o condamnare cu suspendare.unii spun ca iti cer caziarul altii ca nu...poate ma puteti ajuta.multumesc
Cel mai recent răspuns: Alex Dedu , Mediator 12:01, 20 Octombrie 2012
Aveti nevoie si de cazier si nu cred ca puteti primi cetatenie in conditiile date.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cetatenie maghiara kpas2005 kpas2005 vreau sa obtin cetatenia maghiara, si indeplinesc cerintele. Am fost condamnat in norvegia acum un an ,si am executat acolo o sentinta. Va fi asta o problema ... (vezi toată discuția)
Cum pot obtine cetatenia maghiara? eva_balan eva_balan Buna,sunt Eva as avea si eu o intrebare....sant cetatian roman cu parintii,bunici unguri as vrea sa stiu cum as putea obtine cetatenia maghiara...tin sa ... (vezi toată discuția)
Calatorie sua cetatean maghiar claudiucostea7 claudiucostea7 buna ziua! va rog sa-mi spuneti care sunt conditiile pentru a obtine o autorizatie ESTA. sunt cetatean roman si traiesc in Romania, dar in acelasi timp sunt ... (vezi toată discuția)