Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Obtinere cetatenie maghiara
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Obtinere cetatenie maghiara

indeplinesc toate conditiile pentru a obtine cetatenia maghiara mai putin cea cu cazierul.am o condamnare cu suspendare.unii spun ca iti cer caziarul altii ca nu...poate ma puteti ajuta.multumesc
Aveti nevoie si de cazier si nu cred ca puteti primi cetatenie in conditiile date.