avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1088 soluții astăzi
Forum Activitate andreeatoma16

Activitate andreeatoma16

ptr orasul hunedoara, sunt pe site-ul itm hunedoara si nu gasesc unde este rubrica de sesizari ptr neplata salariilor pe 2 luni ( de cand sunt angajata)..am gasit doar adresa itm-ului de email
Buna ziua. Doresc sa pun cv-ul meu la o farmacie pentru postul de asistent. Am lucrat 2 luni la un fast food cu contract de munca ,in pima luna a fost contract de munca perioada determinata. Au aparut ceva neintelegeri iar sefa m-a pus sa semnez decizia de concediere. nu doresc sa scriu in cv despre fast food. ma va afecta acest lucru cand va trebui sa ma angajeze/ Poate sa afle persoana care ma recruteaza desprea experienta mea si daca va afla poate sa fie un impediment in a ma angaja? sunt serioasa ,constiincioasa si am cunostiinte in domeniu
Buna ziua. Doresc sa pun cv-ul meu la o farmacie pentru postul de asistent. Am lucrat 2 luni la un fast food cu contract de munca ,in prima luna a fost contract de munca perioada determinata. Au aparut ceva neintelegeri iar sefa m-a pus sa semnez decizia de concediere. nu doresc sa scriu in cv despre fast food. ma va afecta acest lucru cand va trebui sa ma angajeze/ Poate sa afle persoana care ma recruteaza desprea experienta mea si daca va afla poate sa fie un impediment in a ma angaja? sunt serioasa ,constiincioasa si am cunostiinte in domeniu