Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajarea la un alt job
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajarea la un alt job

Buna ziua. Doresc sa pun cv-ul meu la o farmacie pentru postul de asistent. Am lucrat 2 luni la un fast food cu contract de munca ,in prima luna a fost contract de munca perioada determinata. Au aparut ceva neintelegeri iar sefa m-a pus sa semnez decizia de concediere. nu doresc sa scriu in cv despre fast food. ma va afecta acest lucru cand va trebui sa ma angajeze/ Poate sa afle persoana care ma recruteaza desprea experienta mea si daca va afla poate sa fie un impediment in a ma angaja? sunt serioasa ,constiincioasa si am cunostiinte in domeniu
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal