avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Activitate mihaipapae

Activitate mihaipapae

am si eu o intrebare tatal meu acum a depus dosarul de pnsie ,pot sa o iau eu pe mama in intretinere daca a fost pana acum la el
am si eu o intrebare daca am avut bani la cec inainte de ani 90 mai pot face ceva sai recuperez
se poate sa obtina si functia de sef daca este lider de sindcat
As dori si eu sa aflu cum pot rezolva problema daca nu imi convine salariul la munca pe care o fac si nu am nici fisa postului facuta si nu vrea nimeni sa mi-o faca?
as dori sa aflu si eu in legatura cu locul meu actual de munca ,di luna aprilie am fost incadrat ca electrician si inainte am fost montator aparate electronice la aceiasi firma in schimb cand a fost de facut fisa de evaluare a fost facuta din octombrie 2013 pana in prezent pe montator este corect asa ceva
Răspuns la discuția Electrician intretinere
poi tehnician in instalatii electrice nu se incadreaza in ramura electrician?
Răspuns la discuția Electrician intretinere
pe langa tehnician in instalatii electrice nivel 3 am si informatica de gestiune
Răspuns la discuția Electrician intretinere
pana in momentul de fata am fost ca montator aparate electronice ,si de asta av vrut sa ma asigur ca este totul sub control ca cel de la personal ma trimis sa ma si autorizez si de asta am vrut sa fiu sigur
va multumesc si daca nu sunt prea indiscret la ce salariu se incadreaza aceasta specializare am si studii superioare de informatica de gestiune
buna ziua lucrez intr o fabrica si acum mi sa propus sa ma puna pe postul de electrician de intretinere ,eu avand specializare tehnician in instalatii electrice nivel 3 mai este cazul de autorizare ,sa devin electrician autorizat va multumesc
am un prieten care a ingrijit o batrana si aceasta crestea pisici in urma decesului acesteia el a luat legatura cu o alta batrana care face parte dintr un ong de crestere animale spunandui ca o sa duca pisicile la biobaza smeura iar aceasta a spus ca nu o sa i le primeasca si ca vine ea sa le ia ,a venit le a luat si acum l a dat in judecata pentru abandon este corect ce a facut si daca el are castig in proces va multumesc