Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incadrare si rezultat fisa de evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incadrare si rezultat fisa de evaluare

as dori sa aflu si eu in legatura cu locul meu actual de munca ,di luna aprilie am fost incadrat ca electrician si inainte am fost montator aparate electronice la aceiasi firma in schimb cand a fost de facut fisa de evaluare a fost facuta din octombrie 2013 pana in prezent pe montator este corect asa ceva
Corect era :
- pana in aprilie evaluarea trebuia sa se faca pentru functia de montator

- dupa aprilie evalurea trebuia facuta pentru functia de electrician