avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1860 soluții astăzi
Forum Activitate Grosan

Activitate Grosan

In cazul solicitarii Certificatului de atestare fiscala pentru o proprietate asupra unui imobil este indreptatit sa se ceara si achitarea impozitului pe alte proprietati si chiar si autovehicul?
Va multumesc pentru raspunsul Dvs, ma voi adresa la ITM Arad.
Cu stima,
Nora Grosan

Buna ziua,

Va multumesc ptr raspunsul Dvs.Am gasit arhiva Combinatului din Arad care este la o firma privata, cu copiile din cartea de munca m-am prezentat cu solicitarea mea si ei m-au trimis la Combinatul de apa greadin Turnu Severin, afirmand ca ei sunt cei care sunt indreptati sa imi ofere adeverinta.Mentionez ca eu nu am lucrat nici o zi in acel combinat.
Va multumesc anticipat
Cu stima
Nora Grosan
Buna ziua,

Pentru activitatea de 3 ani de stagiatura 1983-1986 la un Combinat de apa grea Turnu Severin ,dar detasata la Combinatul de Ingrasaminte Chimice Arad, cine imi va acorda adeverinta de grupa de munca in conditii de munca deosebite?Mentionez ca am lucrat pe 3 schimburi in sectii cu grad mare de poluare,
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Cu stima
Grosan Nora
Arad
Buna ziua,
Un tanar absolvent cetean roman ,care a obtinut un premiu la un concurs cinematografic in Bosnia Hertegovina, care nu lucreaza in Romania , va plati impozit dupa acest premiu primit bani ?Mentionez ca intre Romania si Bosnia Hertegovina nu exista protocol semnat ptr evitarea dublei impuneri (Conform ANAF)
Va multumesc
N Grosan