avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 903 soluții astăzi
Forum Activitate ile86

Activitate ile86

Răspuns la discuția martor?
am primit hartie acasa cum ca s a solutionat dosarul,iar acum sunt chemat la politite ca martor intr un alt dosar,dar legat tot de firma care am avut o.eu nu inteleg ce rol am in acest dosar intu cat nu mi s a spus nimic decat ca sunt martor si intrebarile sunt legate de firma asta
Tip solutie: Respins fond
Solutia pe scurt: ÎNCH: Respinge, ca inadmisibilă, plângerea formulată de ... , . Definitivă.
Document: Încheiere finală (dezinvestire)
ce inseamna asta?
va rog mult spuneti mi pe intelesul tuturor ce inseamna asta?si de ce dupa cativa ani ma cheama ca martor in dosarul meu....care s a terminat definitiv(dezinvestire)
Discuție martor?
am avut o firma acum cativa ani si acum imi apare ca anul trecut asta:Tip solutie: Respins fond
Solutia pe scurt: ÎNCH: Respinge, ca inadmisibilă, plângerea formulată de ... , . Definitivă.
Document: Încheiere finală (dezinvestire)
ce inseamna asta?pentru ca dupa 8 luni am primit citatie sa ma prezint la politie in legatura cu asta dar in calitate de martor...pot fi martor in procesul meu?nu inteleg....explicati mi si mie va rog mult ce inseamna asta
as vrea sa stiu: banca verifica persoana care vrea sa obtina un credit daca este casatorita sau nu?