avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1933 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters337674

Activitate ContSters337674

OK ...vad ce fac
OK POATE CA SEAMANA...........B-)
..........cred ca da...sunt blonda , ma chinui....:((
daca nu are avocat , pirita nu poate invoca decaderea ? deci fara avocat nu se poate invoca decaderea ?
au fost doi . - un topograf si un exp pe imobil......dar sunt @varza@ experizele
am facut reclamatii la primarie , au constatat am depus la dosar constatarile . am deminstrat ca pirita nu m-a lasat sa patrund pe proprietate . martori si a recunoscut si aceasta la interogatoriu . ce parere aveti ?
eu am cerut cota mea de 1/2 - ea a cerut intreaga casa - eu am demonstrat ca a facut extinderi ilegal - am constatare de la primarie . acum ea nu mai vrea toata casa . eu nu vreau extinderile olegale si nici sa platesc sulta , si tot asa . Ce parere aveti ? am crut sa aduca cladirea in starea initiala si sa se imparta dupa asta . este ok ?
nu i bine.........:P
Socrul meu a avut un teren pe numele lui . Sotul meu este mostenitor , acesta are o sora , mostenitoar si aceasta . Eu am un drept asupra aceste mosteniri ?:O
Pirita a recunoscut ca a edificat extinderile fara acordul meu si fara autorizatii de la primarie . Este suficient sa cer aducerea imobilului in starea initiala ? Ma gindesc ca poate scap de plata sultelor pentru ce a facut ilegalX-(
Si expertul a aratat ce este in plus si a calculat sulte
Am si de la primarie constatare