avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 904 soluții astăzi
Forum Activitate andreicostin

Activitate andreicostin

o PFA are un autoturism pe care vrea sa-l inregistreze pe persoana fizica. Care sunt pasii pe care trebuie sa-i faca? ii poare da procura unei alte persoane fizice care sa se ocupe de acest demers?
O PFA doreste sa-i doneze un automobil unei persoane fizice. Este posibil? Ce documente sunt necesare? Multumesc!
Răspuns la discuția Caut copil dat spre adoptie
a ce va suna? nu vreau nimic, doar sa stiu ca e bine...sunt constient de urmarile unui asemenea gest
Răspuns la discuția Caut copil dat spre adoptie
aveti dreptate din punctul dvs de vedere.. l-am dat spre adoptie pt ca nu prea aveam ce sa-i ofer aici in vremea aceea...sper sa fi avut o copilarie si o viata normale...dar mi-e greu acum cu mine...nu ai cum sa nu te gandesti in fiecare zi...
Răspuns la discuția Caut copil dat spre adoptie
vreau sa stiu daca este bine, am mai avut cateva incercari, dar toate s-au soldat cu escuri si mi-e din ce in ce mai greu sa traiesc cu asta...nu mai sunt tanar, am o familie, un alt copil, dar, odata cu varsta ....ma gandesc in fiecare zi...
Răspuns la discuția Caut copil dat spre adoptie
nu am bani pt a angaja un detectiv, pe fb sunt multi cu acest nume, dar niciunul care sa se apropie macar de datele de identificare, cat despre anunturi date la ziare, nu stiu cum pot proceda
Buna seara! In 1981 am dat spre adoptie in Franta copilul pe care incerc sa-l gasesc. Desi nu sunt foarte sigur, adresa era Val de Marne, rue Kleber, nu-mi amintesc numarul, iar familia se numea Leroy, iar pe tatal adoptiv Charles Serge. Copilul se numeste Andre si este nascut pe 08.09.1979, la Ploiesti. A fost adoptat din Leaganul de copii de la Strejnic.