avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 878 soluții astăzi
Forum Activitate MariusLo

Activitate MariusLo

Discuție Timbru mediu
Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, stie cineva daca se mai dau banii pt timbrul de mediu?. Va multumesc!
Unde trebuie depusa aceasta cerere?
Buna ziua! Este posibil sa fac o procura de imputernicire la Notar, sotiei mele, ca banii ce trebuie sa intre pt timbrul de mediu, sa intre in contul ei bancar?
Daca imi deschid un cont la banca pt alocatia copiilor si alocatiile imi intra in acel cont imi pot pune poprire pe acei bani sau alti bani din alte venituri?
Răspuns la discuția timbru mediu
Nu am nevoie de un cont bancar! Imi deschid un cont bancar doar pt ca trebuie sa imi dea ANAF Timbrul de Mediu? Si daca nu il mai dau, ca tot l-au amanat, platesc degeaba taxele la banca?
Răspuns la discuția Timbu mediu
Chiar nu este nimeni in stare sa dea un raspuns?

MariusLo a scris:

Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!

Discuție timbru mediu
Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!
Discuție Timbu mediu
Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!
Răspuns la discuția Timbru mediu
Va Multumesc!
Discuție Timbru mediu
Buna ziua! Stie cineva cand se fac platile pt timbrul de mediu? Am depus dosarul din luna Noiembrie, anul trecut, si mi sa spus ca pana in septembrie, primesc banii, nici un rezultat! Va multumesc!