Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbru mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbru mediu

Buna ziua! Stie cineva cand se fac platile pt timbrul de mediu? Am depus dosarul din luna Noiembrie, anul trecut, si mi sa spus ca pana in septembrie, primesc banii, nici un rezultat! Va multumesc!

Buna ziua,

Timbrul de mediu va fi restituit în perioada septembrie 2018 - martie 2019.
Va Multumesc!