avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1002 soluții astăzi
Forum Activitate 2015

Activitate 2015

va suparat daca imi explicati mai pe larg adica mai babeste ?va multumesc
sunt pfa pe norma de venit pot sa trec pe venit real?
Răspuns la discuția Solicitare cnp la plata
buna ziua,nu am spus ca este un sait cu pretentii este singurul care cere cnp,iar eu m-am inscris doar cu nume prenume adresa si adresa de e mail raspunsul lor a fost citez :,,pentru plata impozitului,, eu intreb pt ca tot timpul ni se spune sa nu dam oricui cnp va multumesc la revedere
Răspuns la discuția Solicitare cnp la plata
va rog sa ma scuzati dar nu v-am inteles cererea si nici nu am primit un raspuns la intrebarea mea astept un raspuns pt ca as vrea sa stiu ce sa fac imi dau toate datele pe net sau cnp este o informatie cu care ma pot trezii cu multe multe necazuri pe cap va multumesc
Discuție Taxe primarie
buna ziua ,am o casa langa orasul unde locuiesc apartine de primaria unei comune aceasta casa nu este locuita si nici macar terminata de construit azi am primit de la primarie o decizie de impunere pentru taxa de salubritate conform legii nr 571/2003privind codul fiscal va rog sa imi spune-ti de ce trebuie sa platesc asa ceva cand eu nu locuiesc nu am contract de salubritate? la bloc unde locuiesc daca o luna lipsesc nu platesc salubritate va rog sa imi raspundeti ce sa fac va multumesc
de ce ni se cere cnp? este o inormatie importanta sau nu .de ce o firma de sondaje conditioneaza plata cu cnp si o alta nu .