avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 410 soluții astăzi
Forum Activitate SorinAlexandru1974

Activitate SorinAlexandru1974

Sau castigat procese invocand hotararea iccj din martie 19 impotriva recuperatorilor
Poate fi solicitata in apel ?
Pe 03.11.2016 am primit sms ca mi-a fost blocate conturile la ing de un bej am sunat la respectivul birou si ma informat că nu mi-a trimis prin posta actele și să merg luni la ei să fac cerere si le trimite în 5zile problema este ca vineri 11.11.2016 plec in Franța la muncă și vin pe 07.01.2017 este vorba de un contract online la ferratum ...ce pot face...cu stima multumesc
Un contract online cu un ifn nesemnat poate fi executat pentru neplata dacă ifn respectiv a omis asta?
Discuție Taxă auto
Am hotarire definitiva de la tribunalul Alexandria hotărîre de lol a curtea de apel București prin care a fost respins recursul anaf am depus de 6luni cerere de returnare taxă auto la anaf videle am depus o altă cerere acum o lună ,toate cu nr de înregistrare tot și refuza să îmi dea un raspuns mi.au zus ca nu dau nici un ban să trec stada săi dau în judecată ca nu îmi dau bani...se pare ca în țară asta Hotăririle judecătorești sint frecție la picior...dac era invers anaf îmi bloca conturile imediat ...cevpot face?