avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 893 soluții astăzi
Forum Activitate ionel8219

Activitate ionel8219

Multumesc
Chiar si cu ordinul 178/2020
Buna ziua!îmi puteti explica si mie ce este gratuit si ce nu la o procedura de extindere de retea de gaze naturale si conectarea consumatorului final?premier energy bolintin mi au spus ca extinderea o suporta ei,însa ce este în curtea consumatorului trebuie platit!
Pot depune cerere pt reducerea taxelor fiindca nu am aceleasi utilitati trase pe strada ca restul comunei .sau ce trebuie sa fac pt a i obliga oarecum sa le introduca?
multumesc
membrii primariei,sustin ca la evenimentele din 89...arhivele au fost arse...ei nu au nimic...rectific,din 10 am gasit 4...pe numele de dra...restul pe actualul nume nu-i gasim.daca ma poate sfatui cnv,de unde incep si cam cat ne costa intreaga reconstituire
pai primaria ce treaba are cu cap-ul?au avut statute diferite
fosta secretara a avut registru,pentru ca ea a fost si secretara cap-ului...
trebuia sa si pazeasca matrapazlacurile,nu?in alta ordine ,daca cineva de aici a rezolvat asa caz,m-ar interesa si cat m-ar costa..rezolvarea?
din 10 ani de vechime,in cadrul cap-ului local,mama mea nu gaseste decat 2 pe numele de dra...restul de 8 neputand fi identificati.arhiva se sustine ca a ars o parte,neexistand in cadrul primariei decat un registru{caiet} neoficial,pastrat de fosta secretara a primariei.restul de 8 fiind pe numele actual,specific asta...ce pot face pentru a reconstitui intreaga vechime si de unde sa incep.mentionez ca exista 2 vecine care au fost colegele ei de munca in cadrul cap-ului si pot fi folosite ca martori...va multumesc...