avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 710 soluții astăzi
Forum Activitate berfin

Activitate berfin

Cum pot recupera banii pe un bilet de avion.mi-a fost refuzata îmbarcarea deși întrunesc toate condițiile pentru a putea călători ?
Buna seara,as dori sa știu cum pot recupera banii pe un bilet de avion,mi-a fost refuzata îmbarcarea in luna Februarie pe motiv ca am pașaport emis conform conventiei de la Geneva deși ambasada Olandei mi-a comunicat ca pot călători fără probleme cei de la check-in Tarom au refuzat sa ma lase sa ma îmbarc deși toate documentele erau Ok.de atunci trimit mesaje la agenția de unde am luat biletul și la Tarom fără sa primesc nici un răspuns clar ma pasează de la unii la alții.multumesc frumos
Buna ziua sotul meu este refugiat politic doresc sa stiu de ce taxe este scutit?
Buna ziua:
am si eu o problema cu un abonament orange facut in 17.10.2006 pe care l-am platit pina in ianuarie 2008,conform spuselor unei doamne de la eos-ksi care ma sunat azi 12.05.2016 trebuie sa platesc la ei suma de 2000 lei pentru ca mai aveam 7-8 lunide contract cu orange.E legal sa platesc aceasta taxa dupa atata timp?:(