avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1767 soluții astăzi
Forum Activitate florin197024

Activitate florin197024

Răspuns la discuția martor
i-am dat cuscrului meu 6000 de lei si acum nu mai recunoaste. am mers pe incredere. daia spuneam ca eram de fata numai membrii familiei adica sotia. sora mea. mama mea. si el. multumesc anticipat
Discuție martor
rudele de gradul unu se iau in considerare in instanta daca numai ele au fost prezente in momentul respectiv? multumesc anticipat
Discuție succesiune
Tatal meu a decedat acum 6 ani. Fratii mei si cu mama nu doresc sa se faca succesiunea . Ce pot sa fac ca sa-i determin sa facem aceasta succesiune . MULTUMESC ANTICIPAT
am cazier pentru o fapta comisa in tara nu sunt reabilitat si as dori sa plec la munca in irlanda pot sa fac acest lucru si pe ce perioada multumesc anticipat
Discuție reabilitare
baiatul meu a fost condamnat pentru viol in2012 la 5 ani ,dupa 4 ani a fost eliberat conditionat in 2016 pedeapsa terminandu-se in martie 2017 .m-ar interesa dupa ce perioada se va putea reabilita ? MULTUMESC ANTICIPAT
Discuție mostenire
buna ziua am si eu o intrebare daca se poate. Acum 5 ani tatal meu a decedat si ne-a lasat noua (5 FRATI SI MAMA NOASTRA)un teren extravilat de 2500 m si o casa la curte.Mentionez ca si la teren si la casa tata le-a avut mostenire de la parintii lui si in acte este numai el trecut.M-ar interesa daca facem succesiunea sa stiu cam cat ne-ar costa taxele cu aproximatie si cat revine in procente fiecaruia dintre mostenitori. va multumesc anticipat
Răspuns la discuția iesire din tara
multumesc mult
Discuție iesire din tara
am si eu o intrebare : DACA SUNT ELIBERAT CONDITIONAT AM VOIE SA PARASESC TARA? MULTUMESC ANTICIPAT