Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... iesire din tara
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

iesire din tara

am si eu o intrebare : DACA SUNT ELIBERAT CONDITIONAT AM VOIE SA PARASESC TARA? MULTUMESC ANTICIPAT
Daca in conditiile de eliberare nu scrie niciunde ca trebuie sa va prezentati la politie pentru a face act de prezenta,ori ca aveti oarece interdictii, puteti parasi tara. Cititi decizia de eliberare.
multumesc mult