avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 498 soluții astăzi
Forum Activitate Buzatu cosmin

Activitate Buzatu cosmin

Unde găsesc modele pentru a crea proiect de lege, amendamente, propuneri legislative???
Bună ziua. Ma poate ajuta cineva sa creez un site de stiri???
Salutare...
După cum cred ca știți eu și vreo câțiva oameni care sunt alături de mine avem intenția de a înființa un partid nou și a-și dorii sa știu dacă ma pot baza pe ajutorul dumneavoastră???
Dacă nu am cei 3 membrii fondatori pentru a infiita un partid, ce alte modalități am???
Cum se inregistreaza un grup de inițiativa politico-civica care poate nu necesita multe bătăi de cap???
Bună ziua..Care este procedura pentru a deschide un magazin de papetărie?
Doresc un CONTABIL,un AVOCAT,un PROIECTANT cu care sa colaborez intrun ONG ,CONTRA-COST oferit anual ajungând pana la 25%.
Cine dorește sa se implice într-un ONG contra-cost oferit la libera înțelegere anual.???
Bună ziua. Vreau sa știu dacă ma poate ajuta cineva și care este procedura de obținere a unor fonduri pentru a înființa o afacere în agricultura din care rezulta locuri de munca prin infiintare solarii și magazine pentru vanzari
Vreau sa stiu mai exact ce trebuie sa fac pentru a candida ca primar independent la un sector al municipiului Bucuresti?