Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Cine dorește sa se implice într-un ONG?
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Cine dorește sa se implice într-un ONG?

Cine dorește sa se implice într-un ONG contra-cost oferit la libera înțelegere anual.???
george-neagu, moderator
Nu se intelege intrebarea. Ce inseamna "implicare intr-un ONG" si de ce contra cost? Adica sa devina salariat al ONG=ului, si daca da, pe ce post? Ca nu cred ca cineva e interesat sa se implice intr-un ONG asa la modul general, indiferent de tipul ONG=ului, scopul sau, domeniul in care activeaza, localizarea... si respectiv indiferent in ce ar consta implicarea.....
Doresc un CONTABIL,un AVOCAT,un PROIECTANT cu care sa colaborez intrun ONG ,CONTRA-COST oferit anual ajungând pana la 25%.