avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 750 soluții astăzi
Forum Activitate Elaela25

Activitate Elaela25

colet disparut de 27 zile

in data de 25.07.2018 mi s a trimis un pachet din italia cu posta italiana au trecut aproape 30 de zile si nu a mai ajuns fiind o recomandata la posta spun ca nu o pot urmari fara awb si ca nu se stie unde e sau daca mai ajunge sau s a pierdut pe drum sau in buzunarul lui postas :))) ce este de facut in aceste cazuri raman si cu banii platiti pe pachet si fara pachet sau cum????
colet disparut de 27 zile

in data de 25.07.2018 mi s a trimis un pachet din italia cu posta italiana au trecut aproape 30 de zile si nu a mai ajuns fiind o recomandata la posta spun ca nu o pot urmari fara awb si ca nu se stie unde e sau daca mai ajunge sau s a pierdut pe drum sau in buzunarul lui postas :))) ce este de facut in aceste cazuri raman si cu banii platiti pe pachet si fara pachet sau cum????
Pe data de 18 iulie 2018 mi s a pus un pachet din Italia cu posta italiana si nici in ziua de astazi 16august 2018 nu a mai ajuns la posta italiana nu stiu unde se afla pachetul pt ca nu il pot urmari la posta romana mi se se spune accelasi lucru ce este de facut acesta e nr de urmarire 5IUP0012452340 ce pot sa fac mai departe
Cunoaste cineva un avocat serios in Hunedoara