avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 531 soluții astăzi
Forum Activitate Petruta_ionela

Activitate Petruta_ionela

Răspuns la discuția Bună ziua
Va mulțumesc din suflet
Răspuns la discuția Bună ziua
Mulțumesc frumos dar care este vârstă când i se poate încredința custodia tatalui
Discuție Bună ziua
Va rog frumos sa ma ajutați am un copilaș de un an tatăl copilului de f multă vreme vb cu mine f urat. Menționez k nu sunt căsătorită legal cu el locuim împreună la mine acasă cu părinții mei. Am avut tot felul de certuri pt k nu ma ajuta în creșterea copilului. Lucrează de dimineață vine seara sâmbăta duminica rar dacă sta pe acasă. De curând mi sau depistat ceva probleme de sănătate la care el mia zis f ironic k cu ce sunt bolnava și multe altele. El are o casa f frumoasa are condiții mai bune ca mine dar nici a mele nu sunt rele deloc copilul meu are tot ce ii trebuie chiar dacă nu am o vila k a lui. Vreau sa ma despart de el pt k nu mai rezist dar îmi este frica ca vrea să-mi ia copilașul fără care nu as mai putea trai pt k recunosc k și el ii iubește va rog sa ma, ajutați cu câteva sfaturi sa vad ce pot sa fac sa nu-mi pierd copilul
Discuție Bună ziua
Va rog frumos sa ma ajutați am un copilaș de un an tatăl copilului de f multă vreme vb cu mine f urat. Menționez k nu sunt căsătorită legal cu el locuim împreună la mine acasă cu părinții mei. Am avut tot felul de certuri pt k nu ma ajuta în creșterea copilului. Lucrează de dimineață vine seara sâmbăta duminica rar dacă sta pe acasă. De curând mi sau depistat ceva probleme de sănătate la care el mia zis f ironic k cu ce sunt bolnava și multe altele. El are o casa f frumoasa are condiții mai bune ca mine dar nici a mele nu sunt rele deloc copilul meu are tot ce ii trebuie chiar dacă nu am o vila k a lui. Vreau sa ma despart de el pt k nu mai rezist dar îmi este frica ca vrea să-mi ia copilașul fără care nu as mai putea trai pt k recunosc k și el ii iubește va rog sa ma, ajutați cu câteva sfaturi sa vad ce pot sa fac sa nu-mi pierd copilul
Răspuns la discuția Bună ziua
Eu locuiesc cu părinții și cu fratele dar după cum am zis copilul are condiții și eu lam crescut singura pentru k el lucrează de dimineață până seara
Discuție Bună ziua
Am o întrebare nu sunt căsătorită de 3 ani locuiesc cu un iubit în casa părinților mei și avem un copilaș de un anișor. De multa vreme nu ne mai înțelegem nici cum orice am face. El are o situație bună acasă la părinții lui dacă mas despărți de el ar putea sa i se încredințeze copilul lui. Menționez ca și eu am o situație bună nu este rea venit am concediu de creșterea a copilului.