avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1053 soluții astăzi
Forum Activitate tudoritaanghel9@gmail.com

Activitate tudoritaanghel9@gmail.com

Bună seara poate cineva să-mi spună de ce se percepe un impozit anual asa mare de 3000de lei la un teren de 450 m în localitatea Agigea și la un teren de 350m se plătește 300 de lei anual .Unde mă pot adresa în afară de primăria Agigea!
Bună ziua vreau și eu să știu dacă mă incadrez la 4 luni in loc de 3 luni la grupa a doua de muncă. Am 15 ani și 8 luni lucrați în grupa a doua între anii 1981 1996 beneficiez de 4 luni l an sau de 3 luni?
Răspuns la discuția Despre pensie
Data nașterii 10 11 1962

Cornel Vasile a scris:

Care este data nasterii dvs.?

Răspuns la discuția Despre pensie

Data nașterii 10 11 1962
Cornel Vasile a scris:

Care este data nasterii dvs.?

Discuție Despre pensie
Am 57 ani 33 ani muncă și încă lucrez dintre care 15ani și 8 luni de grupa a doua .Cand aș putea să mă pensionez fară penalizări?
Bună ziua .Am luat un teren de 400 m concesionat prin licitație în Agigea in anul2017 luna martie .Din motive financiare nu am construit casa,acum când am fost să-mi scot autorizația de constructie și tot ce mai trebuie pentru a mă apucă de construit mi-au spus că nu mai am terenul pentru a-mi face casa că nu am ridicato mai devreme cu toate că am fost cu plățile la zi .E posibil așa ceva ?Ce mă îndrumați să fac să revin in posesia terenului.
Discuție Despre pensii
Sunt născută la 10-11-1962 am lucrați 34 de ani și încă lucrez dintre care 15 ani și 8 luni în grupa a doua . Când mă pot pensiona?