avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2014 soluții astăzi
Forum Activitate Lungu mihai

Activitate Lungu mihai

Deci voi face analizele medicale după depunerea declarației . Pt anumi pune la plata
Pe 15 ma voi angaja după ce perioada voi fi asigurat caș pt a-mi fa e analizele necesare?
Ce acte trebui sa depun pt ai i evacua sa pot folosi uscatoria? Am și 12 semnături de la locatarii scării în are stau ceilalți 8 nu vor sa semneze plus 4 care nu locuiesc aici.
Cum pot sai scot din uscătorie pe angajații asociației care au ocupat în mod abuziv uscatoria la parter
Răspuns la discuția Cum recuperez salariul
Da este
Răspuns la discuția Cum recuperez salariul
Mulțumesc pt deschiderea acțiunii în instanță cum procedez ?am aflat că acum se ocupa un lichidator către cine mă adresez?
M-am adresat ITM am aflat că erau 4 luni neplatit contribuțiile acum au depus o rectificare și fiscul zice că au achitat .dar cu salariul neachitat? Firma a intrat în insolventa . Ce pot face ? Săi dau in judecata?
Am lucrat la o firma de tricotaje ultimul salariu nu a mai dat și nici la cartea de munca nu a dat 4 luni
Am fost pus in preaviz după care aflu că am o lună Co fara plata că l-am cerut eu .total fals am lucrat acea lună și la plata nu a pus banii pe card .acum nimica banii ce pot face .am intrat în somaj