avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 702 soluții astăzi
Forum Activitate adsfdasfd

Activitate adsfdasfd

Bună ziua ! Am și eu nevoie de un model de certificat de grefa pentru cotestatie proces verbal


adsfdasfd a scris:

A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.

Pentru marjă de eroare aparatului radar și a greșit o litera la prenume, dar am înțeles ca nu prea o i a în considerare .





A greșit prenumele în procesul verbal, este șanse de câștig?

latka a scris:

Ce motiv doriți să invocați, în favoarea dvs. ? Asta ca să se poată analiza șansa de câștig. Fără nici un motiv nu există nici o șansă.




Bună ziua ! Ieri m a luat radarul cu 101km/h pe limită de 50, am șanse de câștig dacă îi dau în judecată?
Bună ziua ! Am avut și eu un abonament din 2018 la Orange și acum ma dau în judecata la tribunal firma de recuperare kredyt inkaso...am 43000 de lei am zis sa dau banii în rate și mi a zis ca am termen pana Luni...ce este de făcut în situația aceasta?
Discuție Buna seara!
Mi-a fost luat permisul pentru neacordare prioritate pietoni pentru 30 de zile ,am primit dovada 15 zile si dupa ma pris radarul in localitate cu 180 km/h si mai mi-a dat 90.Pot sa dau testul?MULTUMESC!