avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 936 soluții astăzi
Forum Activitate ARECO EXIM SRL

Activitate ARECO EXIM SRL

As dori un sfat cu privire la posibilitatea de a face o cerere de eliberare a unor copii dupa niste acte din arhiva Biroului teritorial cadastru, topoloveni,jud. Arges. Daca stie cineva cum pot proceda sa fac cererea prin posta,ce taxe se platesc si unde ca sa nu fiu nevoita sa merg pana acolo numai pentru depunerea unei cereri.Am nevoie de copii dupa documente din arhiva de la cooperativizare deoarece sunt in proces cu comisia locala de restituire care nu vrea sa restituie intreaga suprafata pe care a avut-o in posesie bunica,sustinand ca au restituit destul(restul terenului l-au restituit deja unora care nu aveau nici un drept si acum nu stiu pe unde sa scoata camasa).Multumesc celor care-mi pot da un sfat.
Răspuns la discuția fisa post
Pai,daca stiam care sunt atributiile,nu mai ceream fisa postului,o faceam singura.Este vorba de persoana desemnata sa conduca activitatea de transport(cu examene si autorizare de la ARR) nu face ea transporturi.Se ocupa cu controlul si evidenta parcului auto (camioane,camionete,autoturisme,etc).
Discuție fisa post
Va rog sa ma ajutati cu un model de fisa post pentru persoana desemnata transporturi auto.Multumesc anticipat.
Răspuns la discuția FISE POST
Caut si eu un model fisa post macaragiu.Multumesc anticipat.