avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 657 soluții astăzi
Forum Activitate AndreeaGeorgiana2019

Activitate AndreeaGeorgiana2019

Răspuns la discuția Suspendare permis conducere
Multumesc!
Buna ziua! Nu stiu daca aceasta intrebare tine de dvs dar va rog sa ma lamuriti daca puteti.
In cazul in care este suspendat permisul de conducere pt 30 de zile pt neacordarea prioritatii la finalul celor 30 de zile se da examen sau se inapoiaza direct permisul?
Multumesc!
Va multumesc mult!
Răspuns la discuția Stagiu cotizare medical
Va multumesc din inima pt promptitudine si bunavointa!
Răspuns la discuția Stagiu cotizare medical
Va multumesc din suflet. Am uitat sa precizez ca dupa incheierea Ccc la 5.07.2020 am stat o luna in concediu fara plata cu acordul partilor iar acum as vrea ca la 5.08.2020 sa imi faca la serviciu revenire si tot in acea zi sa intru in medical. Este posibil? Ma afecteaza acel concediu fara plata?
Va multumesc!
Răspuns la discuția Stagiu cotizare medical
a
Buna ziua! Deranjez cu o intrebare! CCC pana la 2 ani se considera stadiu de cotizare pentru concedii medicale?
Va multumesc!
Buna seara. imi puteti spune va rog care este modelul de Adeverinta pentru concedii medicale (cel cu numarul de zile de concediu medical din ultimele 12/24 luni) care este cerut in spital la acordarea de concedii medicale? Am gasit pe internet mai multe variante. unele cereau 12 luni altele 24. nu stiu care e cea corecta.
Am inteles ca cea VALABILA acum e anexa 19 dar si la ea gasesc mai multe variante pe internet.
Va multumesc mult! O seara buna!
Răspuns la discuția Concediu medical
Va multumesc din suflet pentru raspuns! Mereu ne ajutati cand avem nelamuriri.
O zi frumoasa!
Buna ziua. Pot reveni din concediu fara plata (cu acordul partilor) si sa intru direct in medical? Multumesc! Contabila imi face revenirea pe 5 august si eu sa intru tot de pe 5 in medical.
Va multumesc!

(in concediu fara plata sunt de pe 6 iulie 2020)