avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Activitate hjkskksnsn

Activitate hjkskksnsn

Daca eu am fost beat ..dar nu am provocat eu accidentul tot eu sa sa fiu responsabil pentru pagubele materiale ? Mia spus cineva ca tot eu o sai fiu vinovat chiar daca nu am provocat eu accidentul
Multumesc mult pt parere ..
Dar marcar o presupunere ..m- ar ajuta
Buna ziua .As dori si eu sa aflu ce pedeapsa o sa primesc pt conducere fara permis si alcoolemia de 1.50 in sange si 0.80 in drager nu am alte antecedente penale..Va multumesc
Răspuns la discuția informații despre dosar penal
am uitat sa precizez nu detin permis auto
Răspuns la discuția informații despre dosar penal
eu eram sub influenta bauturilor alcoolice ..mi a iesit alcoolemia 0.70 iar un fost procuror nu mia acordat prioritate si a intrat in mine ma aruncat in alt autovehicul acum chiar nu stiu cu ce pedeapsa o sa ma aleg si cn o sa faca masinile ..domnu avocat
Răspuns la discuția informații despre dosar penal
credeti ca o sa imi dea o pedeapsa cu executare pt conducere fara permis sub influenta bauturilor alcoolice ?
cum pot sa aflu si eu mai multe informati despre dosarul meu
eu am fost pe drumul cu prioritate iar fostul domn judecator nu a oprit la stop nu sa asigurat a iesit cu viteza ..iar eu am incercat sal evit dar nam putut am intrat cu fata in spatele lui iar din el mam izbit in alt autoturism parcat
va multumesc frumos pr raspuns..! multa lume imi spune ca o sa fie eu razpunzator pentru pagubele materiale deoarece eram sub influenta alcoolului si nu detineam permis de conducere ...