avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 898 soluții astăzi
Forum Activitate victoriaconsult

Activitate victoriaconsult

Stie cineva de unde se obtin planuri parcelare din 1945 pt terenuri situate in Bucuresti . Planuri vechi, nu actuale.
S-ar parea ca de la arhivele nationale.
Daca da, care din ele: PMB sau VACARESTI.
Dizolvarea a avut loc in aprilie. Pana in prezent NU afost numit lichidator si nici nu cred va fi numit in termenul de 6 luni.
Asa ca nu prea am cu cine sa iau legatura!!!
Am incheiat un contract de munca cu o societate a unei rude. Pentru o perioada societatea a platit darile la stat, apoi faca a inceta acest contract nu s-a mai platit nimic, practic societatea nu a mai functionat, nu a mai tinut contabilitatea, totul a ramas in paragina....Anul acesta a fost dizolvata pt nedepunerea bilanturilor, iar pana in prezent nu a fost numit lichidator si cartea de munca se afla la mine. Cum ar trebui sa procedez sa-mi inchid CM la ITM.???
Răspuns la discuția SRL fara punct de lucru
exista activitati care se desfasoara la terti, adica in afara sediului social sau a punctului de lucru.
Daca te incadrezi aici este suficient sa obtii de la reg com un certificat constatator pt activitatea respectiva pe care o exerciti la terti
salutare tuturor!
A incercat cineva sa proceseze o operatiune de registrul comertului on line prin SFEI?????
Daca da, cum a fost, cat a durat, etc.......?????!!!!!