avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 494 soluții astăzi
Forum Activitate Aristos

Activitate Aristos

Pentru dezbaterea moștenirii, sora mea m-a dat în judecată spunând ca e mai bine prin tribunal pentru că merge mai repede. Înfățișarea va fi pe 22 ianuarie la tribunalul Slobozia iar eu nu pot sa fiu prezent fiindcă locuiesc în UK și sunt persoană care are nevoie de însoțitor! Cum sa procedez, pot fi consecințe neplăcute pentru mine?
Firma Art construcții 92,devenită ulterior Valahorum sa, Cui 2088921, a fost închisă în 2012. Unde ma pot adresa sa găsesc arhiva anilor 1994-1998. Va mulțumesc!
La viltehnica se află și arhiva șantierului 51 Brașov care aparținea tot de cccf București? Mulțumesc!

Zorger a scris:

Buna ziua, Arhiva CCCF Bucuresti se afla la Viltechnica srl din Babeni Valcea. Sunt intr-o situatie similara si sper sa obtin adeverinta de la CCCF Bucuresti, ei fiind cei care au obtinut grupa a 2-a de munca si pentru grupurile de santiere.

Caut arhiva fostului trust de construcții locale Constanța, perioada 1975-1976
Unde aș putea găsi arhiva fostului șantier 51 construcții căi ferate Brașov, perioada 1979-1980 și 1982, știu ca avea sediul pe strada Transilvaniei și arhiva fostei antreprizeide de construcții căi ferate Călărași, perioada 1988-1991. Am nevoie de adeverințe de salarizare în vederea calcularii pensiei. Vă mulțumesc mult și spera primesc ajutor!