avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 895 soluții astăzi
Forum Activitate marse

Activitate marse

Răspuns la discuția Magazin virtual
Am citit legea...Acolo nu scrie nimic despre acize ......ce sa inteleg?Va rog sa ma lamuriti .Va multumesc !
Răspuns la discuția Magazin virtual
Multumesc ! Despre ce acize este vorba?
Discuție Magazin virtual
Buna Seara ! Vreau sa imi deschid un magazin virtual de parfumuri de lux . Am o firma cu domeniul de activitate comert electronic. Eu cumpar parfumurile din Ungaria de la un depozit .Imi trebuie vreo autorizatie de la marile firme de parfumuri sau vreun acord ? Sau imi trebuie ceva pt ca eu le iau de acolo cu factura tot en-gross?
Discuție Magazin online
Buna seara ! Am o firma ca are ca obiect de activitate comertul de orice fel.Pot sa deschid un site (magazin virtual) unde sa vand diverse produse? Trebuie sa adaug alt cod din codul caen in actul constitutiv?Va Multumesc !
Discuție Magazin online
Buna seara ! Am o firma ca are ca obiect de activitate comertul de orice fel.Pot sa deschid un site (magazin virtual) unde sa vand diverse produse? Trebuie sa adaug alt cod din codul caen in actul constitutiv?Va Multumesc !
Răspuns la discuția Infractiunea de viol..
Nu este minora.Va multumesc pt consiliere
Răspuns la discuția Infractiunea de viol..
Sa presupunem ca ea ar face asta...Medicul legist cred ca si-ar da seama ca a facut-o de placere...Este adevarat?
VA MULTUMESC !
Răspuns la discuția Infractiunea de viol..
CONSTRANSA in nici un caz , pt ca nu mai era placere ;) de nici o parte.Nu o desconsider,dar e mai modesta si cu o influenta negativa poate sa ma puna sa dau declaratii si tot felu de chestii...
Răspuns la discuția Infractiunea de viol..
Am facut sex atata tot.De buna voie , de placere cu acordul ei,fara nicio constrangere de nici un fel . Ma gandeam ca poate sa imi fac vreo surpriza si sa zica ca am violat-o.Poate sa faca asta ?Pe foametea asta se incearca atatea...Va multumesc
Care este termenul in care se depune o plangere pt viol?de la data comiteri?