avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 694 soluții astăzi
Forum Activitate ContSters86537

Activitate ContSters86537

Discuție buna ziua
buna ziua , am cumparat o masina cu motor 1.2,si pe 3 luna viitoare am programare la rar, mia cerut 11mil ptr a o inscrie va rog mult sami spuneti daca in astia 11 mil intra si taxa de poluare care e 200 de euro sau trebuie sa dau 11 mil la rar si alti 200 de euro ptr taxa, va multumesc anticipat , o zi buna
Răspuns la discuția acordarea ajutorului de caldura
va multumesc deci ar trebui sa declar pe proprie raspundere ca situl meu locuieste aici eu am mutatie legala la domiciliu numai el nu are dar st doua persoane trecute la intretinere ...intr un cuvant as beneficia nu?
buna ziua va rog mult raspundeti-mi eu locuiesc in casa parintilor mei decedati ,.,,casa ramanand pe numele lor bineinteles...problema e in felul urmator sotul meu nu are mutatie la domicilul alor mei pot...nu avem nici un venit amandoi...pot beneficia de ajutorul de caldura daca da in procentul maxim 90?va multumessc mult
va multumesc doamna consilier din inima o zi cat mai frumoasa
in 2003 ianuarie ai mei au luat un apart impreuna in martie 2003 a decedat mama ...am ramas eu si tatal meu mentionez ca st unicul copil...am 29 de ani nu st chiar copil:)anul treut pe 21 noiembrie m am casatorit si am luat numele sotului dar pe 27 noiembrie a decedat tatal meu anul trecut as dori sa aflu sotul meu poate detine ceva din casa alor mei in caz de divort?va multumesc mult