Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... as vrea informatii despre un avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

as vrea informatii despre un avocat

Caut un avocat ( sau cel putin cred ca este avocat ) din Bucuresti dar nu il gasesc pe siteurile de avocatura unde sunt trecute numele tuturor avocatilor din tara. Ce poate sa insemne? Ca nu este avocat sau..?
cred ca este asa cum v-am spus mai inainte.se pare ca ati luat teapa de la un individ care nu are nici-o legatura cu avocatura. Aveti grija pe viitor.orice avocat care se respecta discuta cu clientul fie la instante fie la cabinetul unde isi are sediul profesional.